+370 646 70540

El. paštas: info@elegantiska.lt

Jūsų krepšelis
0 prekių už 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Prekių pristatymas


Perkant  Elegantiska.lt parduotuvėje galima pasirinkti, kad prekės būtų pristatomos, naudojantis:

 

1.     “LP EXPRESS” kurjerių paslaugomis – pristatymas jau kitą darbo dieną, jei apmokėjimas gautas tą pačia dieną, kai atliktas pirkimas, paslaugos kaina – 2,61 Eur. „LP EXPRESS“ kurjeris prekę/-es bando pristatyti du kartus, prieš tai paskambindamas siuntos gavėjui. Jei du mėginimai pristatyti prekes nesėkmingi, prekės grąžinamos Elegantiska.lt parduotuvei. 

2.    AB “Lietuvos paštas”
paslaugomis, - pristatymo laikas 1-3 darbo dienos, kaina – 2,04 Eur. Prekių pristatymo metu gavėjo neradus namie, jam paliekamas raštinis pranešimas, jog siuntinį galima atsiimti pranešime nurodytame pašto skyriuje, pateikus asmens tapatybės dokumentą.

 

***

 

Beje, vertėtų neužmišti, kad išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų priežasčių. Tokiu atveju Elegantiska.lt parduotuvė įsipareigoja nedelsiant su Jumis susisiekti ir suderinti visus su prekių pristatymu susijusius klausimus.

Siekdami užtikrinti tinkamą prekių pristatymą, išvengti nepagrįstų pretenzijų ir piktnaudžiavimo atvejų, informuojame, kad atlikdami užsakymą Jūs įsipareigojate nurodyti savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo pageidaujate gauti prekes, telefono numerį ir taip pat papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. Ši informacija mums reikalinga pasirinktoms prekėms pristatyti ir bus naudojama tik šiam tikslui.

 

 

Elegantiska.lt - pristatymas