+370 646 70540

El. paštas: info@elegantiska.lt

Jūsų krepšelis
0 prekių už 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Prekių grąžinimas


Jeigu dėl kokių nors priežasčių nusipirkta prekė Jums nepatinka, netinka ar ji yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę ją pakeisti analogiška preke ar grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus toliau nurodytomis sąlygomis ir tvarka:

1.    Jeigu norite grąžinti ar pakeisti prekę, privalote ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos parašyti mums elektroninį laišką – prašymą, naudodamiesi skyrelyje „Kontaktai“ nurodyta elektronine forma arba informuoti mus tiesiai el.paštu info@elegantiska.lt. Laiške nurodykite, kokią prekę ir kodėl norite grąžinti ar pakeisti bei koks buvo Jūsų užsakymo numeris (užsakymo numerį galite surasti savo elektroninio pašto dėžutėje, peržiūrėję laišką - užsakymo patvirtinimą). Jeigu prekę norite pakeisti kita preke, papildomai nurodykite, kokią prekę pageidaujate gauti;


2.    Grąžinama/keičiama prekė turi būti tvarkingoje pakuotėje;

3.    Prekė turi būti nesugadinta;

4.    P
rekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.);

5.    G
rąžinama prekė turi būti originalios komplektacijos (originali pakuotė nebūtina);

7.    Prekės keitimo atveju Jūs turite sutikti padengti naujos prekės pristatymo išlaidas.


***
 

Papildoma informacija: 

Keičiant prekę į pigesnę, mes Jums grąžinsime prekių kainos skirtumą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo prekės pristatymo mums dienos (išskaičiuojant naujos prekės pristatymo išlaidas). Keičiant prekę į brangesnę, Jūs privalėsite padengti kainos skirtumą ir naujos prekės pristatymo išlaidas. Apie būtinybę padengti šias išlaidas, nurodant jų dydį, mes Jus informuosime elektroniniu paštu arba telefonu. Tiek grąžinant, tiek keičiant nepatinkančią/netinkančią prekę, suma, sumokėta už prekių pristatymą, nėra grąžinama. Suma, sumokėta už prekių siuntimą, yra grąžinama tik tuo atveju, jei gavote netinkamos kokybės prekę ir norite ją pakeisti arba grąžinti. Visais atvejais prekė turi būti grąžinta mums ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prašymo ar pranešimo apie prekės grąžinimą ar pakeitimą išsiuntimo mums dienos. Pinigai už grąžintą prekę Jums bus pervesti per 3 d.d. nuo tuomet, kai gausime Jūsų grąžintą prekę.
 

***
 

Informuojame, kad šios taisyklės taikomos esant įprastinei prekių grąžinimo ar keitimo procedūrai. Tačiau kiekvieną konkretų atvejį svarstome individualiai siekdami tinkamiausi sprendimo.