Iki oficialios vasaros pradžios liko mažiau nei savaitė, reikia skubėti puoštis, o kad būtų lengviau apsispręsti kuo ir kaip, Elegantiska.lt komanda pasiryžusi Jums bent kartą per savaitę pristatyti vasaros sezono mados tendencijas ir, žinoma, atverti Jums savo vasaros sezono drabužinės duris, už kurių išvysite elegantiškas bei nuotaikingas sukneles, atrinktas pagal žymiausių dizainerių formuojamus mados trendus.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        


GĖLIŲ MOTYVAI – “FLOWER POWER”


Joks vasaros sezonas neįsivaizduojamas be gėlių motyvų – paprasta, žavu ir visad madinga! O tai patvirtina ir Giorgio Armani pavasario – vasaros kolecija. Elegantiska.lt drabužinėje taip pat pražydo gėlės – klasikinė, elegantiška medvilninė suknelė apačioje kairėje bei lengvo šifono audinio, retro stiliaus suknelė dešinėje. 

 

Sukneles su geliu motyvais

 Nuotrauka viduryje - AFP/Scanpix. Dešinėje ir kairėje - Elegantiska.lt

 

ĮDOMU:

Šiais metais madoje pastebimos penkių tipų gėlės: subtilios ir švelnių pastelių, ryškios, tamsios, persimainiusių stilių, meniškos (tarsi tapytos ant drobės). Elegantiska.lt Jums pristatomos pirmo tipo - pastelinių spalvų, subtilios gėlės – tai, kas susilaukė daug dėmesio ne tik šiais metais, bet buvo populiarios ir 2013-aisiais. Tad mūsų suknelių stilius užtvirtintas ir laiko, ir pasaulinio garso mados kūrėjų.