+370 646 70540

El. paštas: info@elegantiska.lt

Jūsų krepšelis
0 prekių už 0,00 €

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Apmokėjimas


Šiuo metu už internetinėje parduotuvėje Elegantiska.lt įsigytas prekes galima sumokėti šiais būdais:


1.    Naudojantis elektronine bankininkyste ir darant mokėjimą tiesiogiai į Elegantiska.lt banko sąskaitą – išsirinkę prekę/prekes, Jūs galite už jas sumokėti atlikdami pinigų pavedimą tiesiogiai į Elegantiska.lt banko sąskaitą. Po to, kai pinigai už prekes bus pervesti į Elegantiska.lt sąskaitą, Jūs gausite tai patvirtinantį el.laišką ir prekės bus pradedamos ruošti išsiuntimui.


2.    Už prekes sumokant grynaisiais kurjeriui (įmanoma pasirinkus pristatymą per “LP EXPRESS” kurjerį) – atsiskaitymo už prekes prekių pristatymo metu paslauga Jums kainuos papildomai 0,87 Eur. Ši paslauga suteikia galimybę sumokėti už internete išsirinktas prekes ir tuo atveju, jei Jūs nesinaudojate elektronine bankininkyste.


3.    Naudojantis elektronine bankininkyste per Mokejimai.lt sistemą – atlikdami apmokėjimą už prekes Elegantiska.lt parduotuvėje ir užpildę reikalingą pirkimo informaciją, Jūs automatiškai būsite nukreipiamas į Mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti banką, per kurio el.bankininkystės paslaugą apmokėsite prekes.

 

 

Elegantiska.lt - apmokejimas